środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Drodzy Uczniowie,

Pamiętajcie, nabór do szkół ponadpodstawowych trwa od 17.05 do 21.06.

Życzę Wam mądrości w podjęciu tej ważnej decyzji.

W razie wątpliwości możecie kontaktować się ze mną za pośrednictwem Teamsów.

Trzymam kciuki
M. Ziędalska – szkolny doradca zawodowy