czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

sz

Dyrektor - mgr EWA WRONKOWSKA

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     Wicedyrektor - mgr Renata Samorowska   Wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka

Dysponujemy: dużą ilością izb lekcyjnych, dwiema salami gimnastycznymi, salą zabaw, nowoczesnym kompleksem boisk - ORLIK, placem zabaw, basenem, salami informatycznymi, gabinetem stomatologicznym i pielęgniarki szkolnej, stołówką, świetlicą i biblioteką szkolną. W naszej szkole działa zespół pomocy pedagogiczno- psychologicznej składający się z dwóch pedagogów, logopedy i terapeuty.