poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

sz

Dyrektor - mgr EWA WRONKOWSKA

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     Wicedyrektor - mgr Renata Samorowska   Wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka

Dysponujemy: dużą ilością izb lekcyjnych, dwiema salami gimnastycznymi, salą zabaw, nowoczesnym kompleksem boisk - ORLIK, placem zabaw, basenem, salami informatycznymi, gabinetem stomatologicznym i pielęgniarki szkolnej, stołówką, świetlicą i biblioteką szkolną. W naszej szkole działa zespół pomocy pedagogiczno- psychologicznej składający się z dwóch pedagogów, logopedy i terapeuty.