niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

sz

Dyrektor - mgr EWA WRONKOWSKA

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     Wicedyrektor - mgr Renata Samorowska   Wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka

Dysponujemy: dużą ilością izb lekcyjnych, dwiema salami gimnastycznymi, salą zabaw, nowoczesnym kompleksem boisk - ORLIK, placem zabaw, basenem, salami informatycznymi, gabinetem stomatologicznym i pielęgniarki szkolnej, stołówką, świetlicą i biblioteką szkolną. W naszej szkole działa zespół pomocy pedagogiczno- psychologicznej składający się z dwóch pedagogów, logopedy i terapeuty.