facebook_page_plugin

poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 - mgr Ewa Wronkowska
wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka     wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     wicedyrektor - mgr Renata Samorowska     

NAUCZYCIELE KL. 0 – 3: 

1a – mgr Katarzyna Hopke, 1b - mgr Karolina Wąsicka, 1c - mgr Ewa Sobczak, 1d - mgr Ewa Kowalik, 1e - mgr Katarzyna Draganek-Kospin

2a – mgr Mirosława Kużel, 2b - mgr Joanna Kielecka, 2c - mgr Emilia Kokot, 2d - mgr Bożena Kocęba, 2e - mgr Anna Lubomska

3a – mgr Wiesława Kowalska, 3b – mgr Joanna Kucharska, 3c – mgr Monika Lubiszewska – Klimek, 3d – mgr Anna Luberadzka, 3e - mgr Ewa Kniat,

 

język angielski: mgr Martyna Ślebioda, mgr Joanna Kielecka

religia: mgr Marzenna Rakowska, mgr Małgorzata Roszak, ks. mgr Krzysztof Adamski

terapia pedagogiczna: mgr Olga Tymińska

logopeda: mgr Kamila Surdyk

świetlica szkolna: mgr Małgorzata Kowalska, mgr Monika Milewska, mgr Violetta Wojciechowska - Sanocka, wszyscy wychowawcy kl. 1

NAUCZYCIELE KL. IV-VIII

j. polski:  mgr Anna Kondratowicz, mgr Żaneta Kowalska, mgr Joanna Rudnik, mgr Andrzej Rutkowski, mgr Aneta Stasiak, mgr Magdalena Szturo, mgr Ewa Wronkowska, mgr Aneta Zglińska, mgr Małgorzata Ziędalska

matematyka: mgr Renata Bartz,  mgr Maria Breza-Guściora, mgr Iwona Koperska, mgr Katarzyna Knut,  mgr Anita Pesta, mgr Beata Piątkowska, mgr Anna Reut-Michalska

j. angielski:  mgr Paulina Kempińska, mgr Anna Krychowiak, mgr Marlena Kwiatkowska, mgr Anna Standish, mgr Magdalena Szturo, mgr Martyna Ślebioda, mgr Izabela Wiewiórka, 

język niemiecki: mgr Joanna Kłos-Rochmińska, mgr Ewa Skrzeszewska

przyroda: mgr Monika Marks-Kotula

biologia: mgr Joanna Mytlewska

geografia: mgr Monika Kotula, mgr Michał Marchlewski

historia: mgr Monika Cesarz, mgr Anita Grecka-Mycio, mgr Hanna Matuszewicz, mgr Renata Samorowska, mgr Joanna Skocińska

chemia: mgr Anita Pesta

fizyka: mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska

plastyka: mgr Anna Koprowska

muzyka: mgr Aleksandra Kowalska

technika: mgr Jacek Kalinowski

informatyka: mgr Maciej Grabowski, mgr Monika Marciniak, mgr Beata Piątkowska

wiedza o społeczeństwie: mgr Monika Cesarz, mgr Hanna Matuszewicz

doradztwo zawodowe: mgr Małgorzata Ziędalska

wychowanie do życia w rodzinie: mgr Monika Cesarz, mgr Alina Kordowska

edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Michał Marchlewski

religia: ks. mgr Krzysztof Adamski, mgr Ewa Paśniewska, mgr Małgorzata Roszak, mgr Grzegorz Tomasik

wychowanie fizyczne: mgr Olgierd Chytrowski, mgr Filip Gawroński, mgr Ewa Kasprzak, mgr Iwona Lipecka, mgr Wojciech Milan, mgr Agnieszka Filipiak, mgr Tomasz Lubaszewski, mgr Adam Marciniak, mgr Andrzej Smardzewski, mgr Sławomir Szachniewicz, mgr Małgorzata Trzpil, mgr Hanna Walczak, mgr Małgorzata Szymkiewicz - Słońska

Biblioteka: mgr Jolanta Łykowska, Alina Betlejewska Zielińska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24