facebook_page_plugin

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

...
środa, listopad 06, 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informuję Państwa o przystąpieniu przez naszą szkołę do akcji „Pozytywna uwaga”  zapoczątkowanej przez mamę ucznia

ze szkoły w Warszawie.


Idea akcji opiera się na pozytywnym wzmacnianiu poprzez docenianie, uważność na drugiego

...
poniedziałek, październik 28, 2019

Szanowni Rodzice!
Informuję, że na podstawie §5 ust.1 rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu dyrektor ustalił dzień 31 października br. dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Istnieje możliwość skorzystania w razie konieczności z opieki nad uczniami w szkole: rodzice proszeni są o zgłoszenie do środy 30.10.2019r. takiej potrzeby do wychowawców, z podaniem orientacyjnych godzin pobytu dziecka w szkole. Wychowawcy do godz.12:00 w środę 30.10. przekażą

...

ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 - mgr Ewa Wronkowska
wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka     wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     wicedyrektor - mgr Renata Samorowska     

NAUCZYCIELE KL. 0 – 3: 

1a – mgr Katarzyna Hopke, 1b - mgr Karolina Wąsicka, 1c - mgr Ewa Sobczak, 1d - mgr Ewa Kowalik, 1e - mgr Katarzyna Draganek-Kospin

2a – mgr Mirosława Kużel, 2b - mgr Joanna Kielecka, 2c - mgr Emilia Kokot, 2d - mgr Bożena Kocęba, 2e - mgr Anna Lubomska

3a – mgr Wiesława Kowalska, 3b – mgr Joanna Kucharska, 3c – mgr Monika Lubiszewska – Klimek, 3d – mgr Anna Luberadzka, 3e - mgr Ewa Kniat,

 

język angielski: mgr Martyna Ślebioda, mgr Joanna Kielecka

religia: mgr Marzenna Rakowska, mgr Małgorzata Roszak, ks. mgr Krzysztof Adamski

terapia pedagogiczna: mgr Olga Tymińska

logopeda: mgr Kamila Surdyk

świetlica szkolna: mgr Małgorzata Kowalska, mgr Monika Milewska, mgr Violetta Wojciechowska - Sanocka, wszyscy wychowawcy kl. 1

NAUCZYCIELE KL. IV-VIII

j. polski:  mgr Anna Kondratowicz, mgr Żaneta Kowalska, mgr Joanna Rudnik, mgr Andrzej Rutkowski, mgr Aneta Stasiak, mgr Magdalena Szturo, mgr Ewa Wronkowska, mgr Aneta Zglińska, mgr Małgorzata Ziędalska

matematyka: mgr Renata Bartz,  mgr Maria Breza-Guściora, mgr Iwona Koperska, mgr Katarzyna Knut,  mgr Anita Pesta, mgr Beata Piątkowska, mgr Anna Reut-Michalska

j. angielski:  mgr Paulina Kempińska, mgr Anna Krychowiak, mgr Marlena Kwiatkowska, mgr Anna Standish, mgr Magdalena Szturo, mgr Martyna Ślebioda, mgr Izabela Wiewiórka, 

język niemiecki: mgr Joanna Kłos-Rochmińska, mgr Ewa Skrzeszewska

przyroda: mgr Monika Marks-Kotula

biologia: mgr Joanna Mytlewska

geografia: mgr Monika Kotula, mgr Michał Marchlewski

historia: mgr Monika Cesarz, mgr Anita Grecka-Mycio, mgr Hanna Matuszewicz, mgr Renata Samorowska, mgr Joanna Skocińska

chemia: mgr Anita Pesta

fizyka: mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska

plastyka: mgr Anna Koprowska

muzyka: mgr Aleksandra Kowalska

technika: mgr Jacek Kalinowski

informatyka: mgr Maciej Grabowski, mgr Monika Marciniak, mgr Beata Piątkowska

wiedza o społeczeństwie: mgr Monika Cesarz, mgr Hanna Matuszewicz

doradztwo zawodowe: mgr Małgorzata Ziędalska

wychowanie do życia w rodzinie: mgr Monika Cesarz, mgr Alina Kordowska

edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Michał Marchlewski

religia: ks. mgr Krzysztof Adamski, mgr Ewa Paśniewska, mgr Małgorzata Roszak, mgr Grzegorz Tomasik

wychowanie fizyczne: mgr Olgierd Chytrowski, mgr Filip Gawroński, mgr Ewa Kasprzak, mgr Iwona Lipecka, mgr Wojciech Milan, mgr Agnieszka Filipiak, mgr Tomasz Lubaszewski, mgr Adam Marciniak, mgr Andrzej Smardzewski, mgr Sławomir Szachniewicz, mgr Małgorzata Trzpil, mgr Hanna Walczak, mgr Małgorzata Szymkiewicz - Słońska

Biblioteka: mgr Jolanta Łykowska, Alina Betlejewska Zielińska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24