poniedziałek, październik 19, 2020

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na

Lista zakwalifikowanych kandydatów w rekrutacji uzupełniającej do klasy sportowej.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy IV sportowej

termin składania wniosków o przyjęcie do oddziałów sportowych klas czwartych trwa

od 27 kwietnia do 15 maja 2020 roku do godziny 15.00.

Wniosek znajduje się w poniższych załącznikach. Ze względu na trwający stan epidemii oraz wynikające z tego ograniczenia informujemy, iż wnioski można składać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak również tradycyjną drogą pocztową lub przekazać pracownikowi przy wejściu do szkoły  w godz.7.30 - 14.30 w dni robocze. O ewentualnych zmianach terminów postępowania rekrutacyjnego, w tym prób sprawnościowych, będziemy Państwa informować na bieżąco przez e-dziennik lub telefonicznie.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin rekrutacji do oddziałów sportowych
2. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego
3. Oświadczenie woli
4. Sprawdzian umiejętności kierunkowych do klasy sportowej w zakresie:
   - hokeja na lodzie
    - piłki nożnej

Terminy prób sportowych:

18 maja 2020 r.
hokej godz.18 - 19:30 boisko szkolne

18/19 maja 2020 r.
piłka nożna godz.17-18:30, boisko szkolne Orlik.