Nie prząśniczki, ale uczniowie Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu i nie przędą, ale szydełkują własnoręcznie zrobionymi szydełkami nawlekając włóczki na kostki dziewiarskie. Adam Słodowy nie powstydziłby się tych przyrządów, które dzieci wykonały samodzielnie w nowej pracowni powstałej w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Co teraz? Teraz od kłębka do nitki, czyli z kolorowej włóczki powstają przepiękne węże, będące etui dla długopisów.

#LaboratoriaPrzyszlosci – dziękujemy

Uczestniczymy w projektach: