Aktualności

Szanowni Państwo trwa nabór wniosków do programów stypendialnych dla uczniów,. Informacje o kryteriach oraz wnioski znajdziecie Państwo na odpowiednich stronach (linki). Nabór wniosków dla uczniów trwa od 1 września do 30 września br. Stypendia...

W dniach 9-16 lutego w naszej szkole odbywały się uroczystości Pasowania na Czytelnika uczniów pięciu klas pierwszych. Dla uczniów to ważny dzień, wszyscy stali się czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Żeby jeszcze bardziej zachęcić do czytania i szanowania książek, panie bibliotekarki wraz z panią terapeutką witały każdą klasę przedstawieniem pacynkowym pt. „W świecie książek”.

Po obejrzeniu przedstawienia, przyszli czytelnicy składali przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki „ Pierwsze abecadło”, które będą im przypominały o tym uroczystym wydarzeniu. Na koniec uczniowie wypożyczyli swoją pierwszą książkę z biblioteki.

Spotkania przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Mamy ogromną nadzieję, że po takich spotkaniach biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym czytelnikom
z ciekawym miejscem, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

Zapraszamy wszystkich do biblioteki
Bibliotekarki:
Jolanta Łykowska
Alina Betlejewska-Zielińska
Terapeuta pedagogiczny : Olga Tymińska

Z7.jpg
Z7.jpg
61.jpeg
61.jpeg
s5.jpeg
s5.jpeg
s3.jpeg
s3.jpeg
s22.jpeg
s22.jpeg
s1.jpeg
s1.jpeg
previous arrow
next arrow

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok