czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

ZASADY PRZYJĘCIA DZIECI
DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

1. Uczęszczanie dziecka do klas I – III

2. Pracujący oboje rodzice lub opiekunowie

3. Pobranie i złożenie wniosku wraz z aktualnymi pieczątkami z zakładu pracy

4. Dzieci mogą przychodzić do świetlicy dopiero po złożeniu wniosku

REGULAMIN BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24 W TORUNIU NA CZAS TRWANIA EPIDEMII COVID-19 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 OBOWIĄZUJĄCY OD 18.STYCZNIA 2021R. DO ODWOŁANIA

1. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej