czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

Przez cały tydzień w świetlicy szkolnej obchodziliśmy święto kolorów. Każdego dnia uczniowie przychodzili ubrani w ustalonym kolorze, tworzyli prace plastyczne,a ostatniego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Podczas piątkowych obchodów święta najmłodszych graliśmy na Bum Bum Rurkach, tańczyliśmy i miło spędzaliśmy czas.