wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

7 listopada 2018 roku uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Śniadanie Daje Moc. Każda klasa w swojej sali jak również Świetliki przygotowały Wyspy Śniadaniowe. Koordynatorami akcji byli nauczyciele świetlicy szkolnej. Serdeczne dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu smacznego, kolorowego i przede wszystkim zdrowego śniadania :)

8 listopada 2018 roku wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej przyszli ubrani w barwach narodowych. Nasze Świetliki były także pięknie przygotowane.