czwartek, wrzesień 19, 2019

Terminarz konkursów

organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2019/2020 - pobierz

Regulaminy ogólny i szczegółowy znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

wtorek, wrzesień 17, 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów "Prymus Pomorza i Kujaw".

Uczestnikami projektu mogą zostać uczniowie klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej, liceum, technikum lub szkoły branżowej, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych. Stypendia przyznawane będą tym uczniom, którzy spełnią następujące kryteria:

- otrzymali w poprzednim roku szkolnym promocję do następnej klasy bądź świadectwo ukończenia szkoły;
- uzyskali jedno z osiągnięć w konkursach lub olimpiadach określonych w załącznik nr 1 lub w załączniku nr 2 do regulaminu w jednym z dwóch poprzednich lat szkolnych,
- uzyskali w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne,
- uzyskali co najmniej dobrą ocenę z zachowania.

Nabór zakończony zostanie 30 września 2019 r.

Regulamin przyznawania stypendium oraz informacje na stronie internetowej https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Prymus Pomorza i Kujaw lub tutaj.

Informacji udzielają:

Maria Bartkowska
e-mail: m.bartkowska@kujawsko-pomorskie.pl

Jolanta Mrówczyńska
e-mail: j.mrowczynska@kujawsko-pomorskie.pl

Piotr Nadolny
e-mail: p.nadolny@kujawsko-pomorskie.pl

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Pojawiły się 2 skrzynki na listy na papierze - miejce - przy dyżurce (główne wejście do szkoły), pierwsze piętro przy sali 13 a .

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Przez cały tydzień w świetlicy szkolnej obchodziliśmy święto kolorów. Każdego dnia uczniowie przychodzili ubrani w ustalonym kolorze, tworzyli prace plastyczne,a ostatniego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka.

7 listopada 2018 roku uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Śniadanie Daje Moc. Każda klasa w swojej sali jak również Świetliki przygotowały Wyspy Śniadaniowe. Koordynatorami akcji byli nauczyciele świetlicy szkolnej. Serdeczne dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu smacznego, kolorowego i przede wszystkim zdrowego śniadania :)

8 listopada 2018 roku wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej przyszli ubrani w barwach narodowych. Nasze Świetliki były także pięknie przygotowane.

Szanowni Państwo, świetlica szkolna zapewnia dzieciom opiekę w dni wolne od zajęć dydaktycznych:

piątek 02.11.2018 r.

czwartek 27.12.2018 r.

piątek 28.12.2018 r.

czwartek 18.04.2019 r.

wtorek 23.04.2019 r.

czwartek 02.05.2019 r.

Wigilia, poniedziałek 24.12.2018 r.

Sylwester, poniedziałek 31.12.2018 r.

Wielki Piątek, 19.04. 2019 r.

Nabór do świetlicy na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się od środy 10-14 czerwca 2019 r.
Wypełnione karty proszę składać u wychowawców świetlicy w godzinach odbioru dziecka.

1. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej

2. Regulamin świetlicy szkolnej działającej w Szkole Podstawowej Nr 24 w Toruniu

3. Załączniki do regulaminu świetlicy