facebook_page_plugin

wtorek, czerwiec 04, 2019

Zakończenie roku szkolnegośroda 19.06.2019

sala gimnastyczna

godz. 8.00 -10.30 - klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej

godz.11.00 - klasy III szkoły podstawowej

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

 

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

  1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Przewodniczący - Maj Skonieczna   

Zastępca klasy 4 - 7 Marta Sokołowska    Zastępca klasy 2 - 3 Gimnazjum Mateusz Targoński


4a - Agata bilicka   4b - Małogorzata Załuska   4c - Aleksandra Pietrzak  4d - Adam Bąk   4e - Marta Skonieczna   4f - Julia Nowakowska

5a - Jan Kostulski   5b - Wiktoria Henberg   5c - Jeremi Józefowicz   5d - Huber Rudnicki   5e - Miłosz Maciejewski

6a - Ida Klim   6b - Dominika Szarszewska   6c - Karolina Wieczorkowska   6d - Samuel Janczak   6e - Zauzanna Kucharzewska

7a - Weronika Wilk   7b - Marta Sokołowska   7c - Jakub Ziędalski   7d - Andrzej Latkowski   7e - Marceli Czerepiński

2aG - Oskar Raniszewski   2bG - Joanna Jaworska  2cG - Ligia Pach   2dG - Iga Wojciechowska  2eG - Sandra Polanowska

3aG - Maja Skonieczna   3bG - Mateusz Targoński   3cG - Hanna Włodek   3dG - Zuzanna Demska  3eG - Zuzanna Żywiczyńska

Opiekunki samorządu - Ania Kondratowicz, Kasia Ciurko - Smolińska, Ola Kowalska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24