piątek, marzec 19, 2021

środa, marzec 17, 2021

Decyzją organizatorów kangur matematyczny został przeniesiony z 18.03.2021 na 22.04.2021 r.

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Samorząd Uczniowski był inicjatorem włączenia się naszej szkoły  w akcję fundacji Lex Lupus „Rodacy Bohaterom”. Zebraliśmy sporo artykułów żywnościowych, zaś  klasa Id pod kierunkiem p. Ani Luberadzkiej wykonała piękne kartki świąteczne i zebrała biało-czerwone znicze. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wielkie serce i bezinteresowną pomoc.