Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest akcja „Każdego odwiedzi święty Mikołaj”.

W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił wesprzeć dzieci pozostające pod opieką Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 przy ul. PCK w Toruniu. Jak co roku uczniowie, rodzice, nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Zebraliśmy mnóstwo smakołyków: czekolad, cukierków, ciast i ciasteczek, płatków i kremów czekoladowych, bakalii, kakao. Nie zabrakło dekoracji – bombek, łańcuchów, światełek. Wszystko to przekazaliśmy w piątek adresatom.

Dziękujemy za okazane serce, hojność i empatię. „Istnieją ludzie, którzy dają z radością w sercu. Właśnie ta radość jest ich nagrodą.”

Khalil Gibran