piątek, marzec 19, 2021

środa, marzec 17, 2021

Decyzją organizatorów kangur matematyczny został przeniesiony z 18.03.2021 na 22.04.2021 r.

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki naszych szkolnych wyborów. W głosowaniu wzięło udział 663 uczniów. Oddano 648 ważnych głosów.

Przewodniczącym Rady Uczniów Samorządu Uczniowskiego został Oskar Raniszewski z klasy 3a gimnazjum (199 głosów), zaś jego zastępczynią Marta Sokołowska z klasy 8b (173 głosy). Oskarze, Marto - gratulujemy zaufania, jakim Was obdarzono. Życzymy pracowitej i owocnej kadencji.