Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego:

1. Matematyka: J. Choczyński, F. Król, U. Kuskowska, R. Podborny, J. Siódmiak, M. Załuński.
  2. J. angielski: F. Stasiak
  3. Historia: A. Siwa, A. Falenta
  4. J. francuski: J. Kostulski
  5. Fizyka: U. Kuskowska
  6. Geografia: A. Falenta, J. Kostulski

Wszystkie konkursy zaczynają się o godz. 10.00. Uczniowie powinni przyjść o godz. 9.40 (przy wejściu głównym)

Terminy rejonów:
1.12. - matematyka,
3.12. - historia,
4.12. - j. angielski,
8.12. - j. francuski,
14.12.- fizyka,
16.12. - geografia.

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na stronę https://bydgoszcz.itesty.edu.pl/
2. Z Załącznika nr 1 _ loginy-i-hasła-testowe wybrać login i hasło i rozpocząć ćwiczenia.
3. Jeżeli napotkamy trudności przy wejściu na stronę mimo prawidłowo wpisanego loginu i hasła, należy wybrać kolejny z listy, gdyż wybrany wcześniej może być w tym czasie zajęty.

HASŁA I TESTOWE LOGINY