wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

8 marca dzieci z oddziału zerówki wzięły udział w XIII logopedycznym konkursie międzyprzedszkolnym „Dziecięce wierszyki, łamiące języki”. Konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród przedszkoli i zgłoszenia do niego kończą się w dzień rozesłania informacji. Naszym uczniom udało się poraz czwarty zaprezentować wśród innych dzieci. Maks Rześnicki i Adam Dobosz przedstawili wiersz przygotowany specjalnie na tę okazję pt. „Doktor Maksiu”. Ich występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności a chłopcy pokazali prawdziwy talent aktorski.

We wtorek 6 marca było święto logopedów. Z tej okazji w naszej szkole w środę odbyło się spotkanie dzieci, rodziców i samych terapeutów. Najważniejszym punktem imprezy było rozstrzygnięcie VI już edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-logopedycznego na najpiękniejszą kartkę z kalendarza. Tegoroczny konkurs nosił hasło: „Oddychaj przeponą z przyrodą zieloną. Weź głęboki wdech, poczuj magię drzew”. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej szkoły: Piotrek Antczak z klasy 3a. Gratulujemy!!!