wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

8 marca dzieci z oddziału zerówki wzięły udział w XIII logopedycznym konkursie międzyprzedszkolnym „Dziecięce wierszyki, łamiące języki”. Konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród przedszkoli i zgłoszenia do niego kończą się w dzień rozesłania informacji. Naszym uczniom udało się poraz czwarty zaprezentować wśród innych dzieci. Maks Rześnicki i Adam Dobosz przedstawili wiersz przygotowany specjalnie na tę okazję pt. „Doktor Maksiu”. Ich występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności a chłopcy pokazali prawdziwy talent aktorski.

We wtorek 6 marca było święto logopedów. Z tej okazji w naszej szkole w środę odbyło się spotkanie dzieci, rodziców i samych terapeutów. Najważniejszym punktem imprezy było rozstrzygnięcie VI już edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-logopedycznego na najpiękniejszą kartkę z kalendarza. Tegoroczny konkurs nosił hasło: „Oddychaj przeponą z przyrodą zieloną. Weź głęboki wdech, poczuj magię drzew”. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej szkoły: Piotrek Antczak z klasy 3a. Gratulujemy!!!