facebook_page_plugin

8 marca dzieci z oddziału zerówki wzięły udział w XIII logopedycznym konkursie międzyprzedszkolnym „Dziecięce wierszyki, łamiące języki”. Konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród przedszkoli i zgłoszenia do niego kończą się w dzień rozesłania informacji. Naszym uczniom udało się poraz czwarty zaprezentować wśród innych dzieci. Maks Rześnicki i Adam Dobosz przedstawili wiersz przygotowany specjalnie na tę okazję pt. „Doktor Maksiu”. Ich występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności a chłopcy pokazali prawdziwy talent aktorski.

Dzieci do występów przygotowały Panie: Justyna Pacura-Syrocka i Joanna Kielecka oraz rodzice. Jury było pod wrażeniem małych recytatorów i postanowiło nagrodzić wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Gratulujemy chłopcom życzymy powodzenia w dalszej karierze!!!