facebook_page_plugin
piątek, marzec 27, 2020
 
Szanowni Państwo,
czas na świetlicę aby także odnalazła się w nowej rzeczywistości
i zadbała o wszystkie swoje ukochane Świetliki.
 
Przedstawiamy kilka propozycji na wspólną zabawę z Dzieckiem.
 
Tydzień 30.03-3.04 to realizacja tematu tygodnia "WIOSENNE PORZĄDKI
...
czwartek, marzec 12, 2020

środa, marzec 11, 2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.d 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


Rodzicu,
• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br.
• 12 i 13

...

We wtorek 6 marca było święto logopedów. Z tej okazji w naszej szkole w środę odbyło się spotkanie dzieci, rodziców i samych terapeutów. Najważniejszym punktem imprezy było rozstrzygnięcie VI już edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-logopedycznego na najpiękniejszą kartkę z kalendarza. Tegoroczny konkurs nosił hasło: „Oddychaj przeponą z przyrodą zieloną. Weź głęboki wdech, poczuj magię drzew”. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej szkoły: Piotrek Antczak z klasy 3a. Gratulujemy!!!


Uroczystość rozpoczęła Pani wicedyrektor Gabriela Jóźwiak i powitała gości z Torunia, Bydgoszczy i innych rejonów województwa. Podczas spotkania zorganizowanego przez naszą logopedę i terapeutę, nie mogło zabraknąć dziecięcych wierszyków w wykonaniu najmłodszych uczestników z oddziału zerowego: Maksa Rześnickiego i Adasia Dobosza, anielsko-diabelskiego duetu z klasy 1a – Amelki Rycharskiej i Ksawerego Skoniecznego i pary dobrych przyjaciół z klasy 1b – Hani Polkowskiej i Oliwiera Strzeleckiego. Jeżeli to Europejski Dzień Terapeuty Mowy, to były także m.in: łamańce językowe w wykonaniu „Malitumby” i Pani Justyny Pacury-Syrockiej oraz bajki czytane z zacięciem aktorskim przez Panią Olgę Tymińską. Zarówno najmniejsi obecni, jak i dorośli, bawili się świetnie, co skrzętnie uchwyciła Pani Karolina Wąsicka stojąca po drugiej stronie obiektywu. Mamy nadzieję, że spotkamy się także za rok!

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24