Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

We wtorek 6 marca było święto logopedów. Z tej okazji w naszej szkole w środę odbyło się spotkanie dzieci, rodziców i samych terapeutów. Najważniejszym punktem imprezy było rozstrzygnięcie VI już edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-logopedycznego na najpiękniejszą kartkę z kalendarza. Tegoroczny konkurs nosił hasło: „Oddychaj przeponą z przyrodą zieloną. Weź głęboki wdech, poczuj magię drzew”. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej szkoły: Piotrek Antczak z klasy 3a. Gratulujemy!!!

Uroczystość rozpoczęła Pani wicedyrektor Gabriela Jóźwiak i powitała gości z Torunia, Bydgoszczy i innych rejonów województwa. Podczas spotkania zorganizowanego przez naszą logopedę i terapeutę, nie mogło zabraknąć dziecięcych wierszyków w wykonaniu najmłodszych uczestników z oddziału zerowego: Maksa Rześnickiego i Adasia Dobosza, anielsko-diabelskiego duetu z klasy 1a – Amelki Rycharskiej i Ksawerego Skoniecznego i pary dobrych przyjaciół z klasy 1b – Hani Polkowskiej i Oliwiera Strzeleckiego. Jeżeli to Europejski Dzień Terapeuty Mowy, to były także m.in: łamańce językowe w wykonaniu „Malitumby” i Pani Justyny Pacury-Syrockiej oraz bajki czytane z zacięciem aktorskim przez Panią Olgę Tymińską. Zarówno najmniejsi obecni, jak i dorośli, bawili się świetnie, co skrzętnie uchwyciła Pani Karolina Wąsicka stojąca po drugiej stronie obiektywu. Mamy nadzieję, że spotkamy się także za rok!