Aktualności

Szanowni Państwo,
spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godz.16.30. w dużej sali gimnastycznej.

Na spotkaniu przekażemy ważne informacje dotyczące dzieci oraz ich pobytu w naszej szkole, dlatego prosimy, aby Państwo przychodzili sami i wyjątkowo pozostawili pociechy pod opieką innych członków rodziny. Spotkanie dla dzieci i wychowawców jest przewidziane pod koniec wakacji.
Zapraszamy! 

Szanowni rodzice! Drogie dzieci!
Dziękujemy za bardzo liczne odwiedziny 15 lutego podczas szkolnego dnia otwartego! Gratulujemy dzieciom odwagi w podjęciu wyzwań przy tablicy interaktywnej, grach sportowych, łamigłówkach i zadaniach plastycznych. To Wasze pierwsze sukcesy w murach naszej szkoły. Cieszymy, że mogliśmy pokazać obiekty sportowe, basen, salę zabaw, klasy, świetlicę i zapoznać wszystkich z ciekawą ofertą biblioteki, czy zespołu muzycznego "Malitumba".

Z pewnością są one szansą na rozwój Waszych talentów. Kolejnym krokiem, by zostać uczniem naszej szkoły będzie rekrutacja. Serdecznie do niej zapraszamy!

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24
szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok