wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa zaprosimy w tym czasie do dużej sali gimnastycznej, gdzie podzielimy się z Państwem podstawowymi informacjami i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Po części informacyjnej będziemy Państwa prosili o ponowne przejście na boisko główne, dokąd zostaną odprowadzone dzieci.

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie roku szkolnego, poniżej zamieszczamy harmonogram:

- klasy 1a, 1c, 1e– 10:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły wraz z wychowawcą, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1a – s.11, 1c – s.10, 1e – s.8,

- klasy 1b, 1d – 11:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły wraz z wychowawcą 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1d – s.5, 1b – s.11