wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

2 Powszechne Punkty Szczepień (Centrum Targowe Park przy u. Szosa Bydgoska 3 oraz Korty Tenisowe na Skarpie, ul. Przy Skarpie 4)

2 mobilne punkty szczepień w stałych lokalizacjach (CH Plaza i Ratusz Staromiejski)

W każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca i sierpnia można skorzystać ze szczepienia
bez wcześniejszej rejestracji preparatem jednodawkowym Janssen firmy Johnson&Johnson. Wystarczy przyjść do mobilnego punktu szczepień zorganizowanego w Centrum Handlowym Plaza (soboty) czy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego (niedziele, z wyj 4.07. i 1.08.)
z dowodem osobistym i można skorzystać z nieodpłatnego szczepienia podczas sobotnich zakupów, czy niedzielnego spaceru. Ze szczepień mogą korzystać również obcokrajowcy.

WAŻNE! Z uwagi na zamknięcie mostu im. Piłsudskiego we wszystkie weekendy wakacji (począwszy od 25 czerwca) organizujemy również mobilny punkt szczepień dla mieszkańców lewobrzeża:

4 lipca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 14, przy ul. Gen. J. Hallera 79 zorganizowany zostanie mobilny punkt szczepieńW godz. 10.00-18.00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Janssen firmy Johnson&Johnson (osoby 18+) oraz preparatem Pfizer (dzieci 12+).

Więcej informacji na stronie torun.pl (informacja ta będzie aktualizowana na bieżąco).

Infolinia ds. szczepień i transportu w Toruniu: 56 611 89 00