wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

2 Powszechne Punkty Szczepień (Centrum Targowe Park przy u. Szosa Bydgoska 3 oraz Korty Tenisowe na Skarpie, ul. Przy Skarpie 4)

2 mobilne punkty szczepień w stałych lokalizacjach (CH Plaza i Ratusz Staromiejski)

W każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca i sierpnia można skorzystać ze szczepienia
bez wcześniejszej rejestracji preparatem jednodawkowym Janssen firmy Johnson&Johnson. Wystarczy przyjść do mobilnego punktu szczepień zorganizowanego w Centrum Handlowym Plaza (soboty) czy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego (niedziele, z wyj 4.07. i 1.08.)
z dowodem osobistym i można skorzystać z nieodpłatnego szczepienia podczas sobotnich zakupów, czy niedzielnego spaceru. Ze szczepień mogą korzystać również obcokrajowcy.

WAŻNE! Z uwagi na zamknięcie mostu im. Piłsudskiego we wszystkie weekendy wakacji (począwszy od 25 czerwca) organizujemy również mobilny punkt szczepień dla mieszkańców lewobrzeża:

4 lipca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 14, przy ul. Gen. J. Hallera 79 zorganizowany zostanie mobilny punkt szczepieńW godz. 10.00-18.00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Janssen firmy Johnson&Johnson (osoby 18+) oraz preparatem Pfizer (dzieci 12+).

Więcej informacji na stronie torun.pl (informacja ta będzie aktualizowana na bieżąco).

Infolinia ds. szczepień i transportu w Toruniu: 56 611 89 00