środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Wszystkie informacje na temat nowych zasad przyjęć pacjentów do gabinetu stomatologicznego można uzyskać pod numerem 56 652 81 72.

Rejestracja tylko telefonicznie (wtorek, środa, piętek)