Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

W dniach od 8 do 16 maja obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Biblioteka -Świat w jednym miejscu”.

Z tej okazji biblioteka podjęła działania na rzecz promocji czytelnictwa. Odbyły się m.in.:

• konkurs „Pięknego czytania dla klas I-III,
  • „Pojedynek książek”- czytelnicy mogli głosować na jedną z dwóch pozycji książkowych,
  • wspólne kolorowanie plakatu,
  • lekcje biblioteczne,
  • słodka niespodzianka dla każdego wypożyczającego książkę.

W pojedynku książek „zmierzyły się” Harry Potter” & „Opowieści z Narnii”
Pojedynek zwyciężyła książka „Harry Potter” 32:15

Uczniowie nas nie zawiedli, chętnie brali udział w przedsięwzięciach i bardzo licznie odwiedzali bibliotekę. Mamy ogromną nadzieję, że taka frekwencja czytelników będzie trwała nadal.

Zapraszamy do biblioteki
Jolanta Łykowska Alina Betlejewska-Zielińska