Aktualności

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)


Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

 Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

W dniach 9-16 lutego w naszej szkole odbywały się uroczystości Pasowania na Czytelnika uczniów pięciu klas pierwszych. Dla uczniów to ważny dzień, wszyscy stali się czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Żeby jeszcze bardziej zachęcić do czytania i szanowania książek, panie bibliotekarki wraz z panią terapeutką witały każdą klasę przedstawieniem pacynkowym pt. „W świecie książek”.

Po obejrzeniu przedstawienia, przyszli czytelnicy składali przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki „ Pierwsze abecadło”, które będą im przypominały o tym uroczystym wydarzeniu. Na koniec uczniowie wypożyczyli swoją pierwszą książkę z biblioteki.

Spotkania przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Mamy ogromną nadzieję, że po takich spotkaniach biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym czytelnikom
z ciekawym miejscem, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

Zapraszamy wszystkich do biblioteki
Bibliotekarki:
Jolanta Łykowska
Alina Betlejewska-Zielińska
Terapeuta pedagogiczny : Olga Tymińska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok