środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

W dniach 31.05 i 1.06 panie z biblioteki szkolnej przeprowadziły warsztaty rozwojowo - integracyjne z elementami autoprezentacji ze ścieżki doradztwa zawodowego. Uczniowie przeszli krok po kroku wybrane etapy komunikacji opartej na empatii i potrzebach.

Mieli okazję zacieśnić więzi po powrocie z nauczania zdalnego oraz sformułować przyjazne dla wszystkich komunikaty. Także panie K.Smolińska i M.Kwiatkowska włączyły się do udziału w warsztatach.

Tym miłym prezentem z okazji Dnia Dziecka zainaugurowaliśmy ostatni miesiąc nauki klas 8 w szkole.