wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

W dniach 31.05 i 1.06 panie z biblioteki szkolnej przeprowadziły warsztaty rozwojowo - integracyjne z elementami autoprezentacji ze ścieżki doradztwa zawodowego. Uczniowie przeszli krok po kroku wybrane etapy komunikacji opartej na empatii i potrzebach.

Mieli okazję zacieśnić więzi po powrocie z nauczania zdalnego oraz sformułować przyjazne dla wszystkich komunikaty. Także panie K.Smolińska i M.Kwiatkowska włączyły się do udziału w warsztatach.

Tym miłym prezentem z okazji Dnia Dziecka zainaugurowaliśmy ostatni miesiąc nauki klas 8 w szkole.