środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

W dniach od 4 do 14 maja 2021 roku odbyły się warsztaty integrujące dla klas 2 i 3. Można było porozmawiać o uczuciach i swoich tajemnicach, o których nikt dotąd w klasie nie wiedział. A także wymienić zawody, które są potrzebne, aby powstały rzeczy, przedmioty, które najbardziej lubimy, np. jeść, robić. Znalazł się też czas na prace plastyczne.
Chwile dobrej zabawy bardzo angażowały uczniów, a stopień zadowolenia momentami przerastał skalę.
Panie bibliotekarki cieszą się, że udało się zgromadzić w czytelni tylu uczniów i przygotować ciekawe zajęcia. Udział wzięły klasy: 2a, 2b, 2d, 2e, 3a, 3b, 3d, 3e.