Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Wyniki konkursów przeprowadzonych jesienią 2020 roku z okazji Międzynarodowego Miesiąc Bibliotek Szkolnych w październiku

Konkursy trwały od drugiego tygodnia października. Ale jeszcze w listopadzie spływały prace konkursowe. Mimo pandemii odzew był liczny. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach. Planujemy kolejne, licząc na otwarcie szkoły. Wyróżnieni otrzymują nagrody książkowe, dyplomy i pochwały do e-dziennika.

Oto wyniki:
Konkurs fotograficzny:
Kacper Łysakowski, kl. 3b
Marysia Orłowska, kl. 5b
Hania Orłowska, kl. 1a

Konkurs Detektywi słów:
Izabela Laskowska, kl. 3b
Maja Grzesiczak, kl. 3b

Konkurs ortograficzny: Mistrz ortografii:
Konkurs przeprowadzono na trzech poziomach: kl. 1-3, 4-6, 7-8.
Aby zostać wyróżnionym należało zdobyć ponad 50% punktów, czyli znaleźć ponad połowę błędów i je poprawić.

W klasach 1-3 do zdobycia były 82 pkt.
Uczeń wyróżniony: Lena Marchlewska z kl. 3b (45 pkt.)
W klasach 4-6 do zdobycia 127 punktów.
Uczeń wyróżniony: Bartosz Głaz z kl. 4e (86pkt.)
W klasach 7-8 do zdobycia 49 pkt.
Nie ma prac wyróżnionych.

Konkurs kaligraficzny: No to się popisz!
Uczniowie wyróżnieni:
Pola Dziedzianowicz, kl. 7e (nagroda książkowa)
Pola Doksa, kl. 7e (nagroda książkowa)
Zofia Kucharzewska, kl. 6e (dyplom)
Eleni Lyra, kl. 7b (dyplom)
Lena Gruźlewska, kl. 6e (dyplom)

Konkurs plastyczny na okładkę szkolnej lektury.
Hania Orłowska, kl. 1a
Filip Chrobak, kl. 1a