poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Kochani uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Zachęcamy Was do „Rodzinnego czytania” i wysyłania zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.04. 2020 r.
Pokażcie poprzez zdjęcia jak spędzacie czas wolny z książką. Zdjęcia mogą być poważne, zabawne, śmieszne... liczymy na waszą kreatywność. Przesłane przez Was zdjęcia będą umieszczone na stronie biblioteki szkoły oraz na facebooku szkoły po 24.04.2020 r. Prosimy aby przesyłając zdjęciew treści wiadomości podać zdanie: Wyrażam zgodę na publikację przesłanych przeze mnie zdjęć na stronie biblioteki szkoły oraz na facebooku szkoły nr 24 w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zdjęć- biblioteka szkolna
Jolanta Łykowska
Alina Betlejewska-Zielińska