Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Kochani uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Zachęcamy Was do „Rodzinnego czytania” i wysyłania zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.04. 2020 r.
Pokażcie poprzez zdjęcia jak spędzacie czas wolny z książką. Zdjęcia mogą być poważne, zabawne, śmieszne... liczymy na waszą kreatywność. Przesłane przez Was zdjęcia będą umieszczone na stronie biblioteki szkoły oraz na facebooku szkoły po 24.04.2020 r. Prosimy aby przesyłając zdjęciew treści wiadomości podać zdanie: Wyrażam zgodę na publikację przesłanych przeze mnie zdjęć na stronie biblioteki szkoły oraz na facebooku szkoły nr 24 w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zdjęć- biblioteka szkolna
Jolanta Łykowska
Alina Betlejewska-Zielińska