piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30

W ostatnim  tygodniu przed feriami w bibliotece szkolnej odbywało się pasowanie na czytelnika uczniów klas I. Celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz systematycznego rozwijania umiejętności czytania.

Zanim nastąpiło oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki, pierwszoklasiści obejrzeli przedstawienie przygotowane przez starsze koleżanki z klasy 8a. Uczennice wcieliły się w postacie :  Czerwonego Kapturka, Kota w butach, Królewny Śnieżki, Książki oraz  Krasnali. W dalszej części dzieci odgadywały zagadki, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment w którym „Książka” dokonała uroczystego pasowania każdego z uczniów. Już jako czytelnicy biblioteki szkolnej dzieci wypożyczyły swoje pierwsze książki- ten moment był dla nich najważniejszy.