niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia naszą bibliotekę szkolną odwiedzili uczniowie z klasy „1”b.

Dzieci przyniosły ze sobą do biblioteki swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im podczas zajęć. W czytelni poznały historią pluszowego misia, a także przypomniały sobie najsłynniejsze misie świata: Kubusia Puchatka, Paddingtona, Misia Uszatka oraz Colargola.

Podczas zajęć dzieci śpiewały piosenki o bohaterze dnia, rysowały go z zamkniętymi oczami, a także wysłuchały ciekawostek o prawdziwych niedźwiadkach. Na zakończenie samodzielnie rysowały swojego ulubieńca.

Bibliotekarki: Alina Betlejewska-Zielińska, Grażyna Walecka