Aktualności

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)


Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

 Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkolnej bibliotece odbyło się szereg imprez oraz konkursów. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs fotograficzny pt. „Czytam bo lubię”. Uczniowie na zdjęciach pokazali ciekawe miejsca oraz zabawne sytuacje w jakich można czytać. Ponieważ wszystkie zdjęcia były ciekawe, jury postanowiło przyznać dyplomy i nagrody książkowe wszystkim uczestnikom.


I miejsce: Adam Fijałkowski - klasa 1c
II miejsce: Antoni Cymerski -klasa 2a
II miejsce: Kacper Zamojski - klasa 5c
III miejsce: Mikołaj Ostrzechowski – klasa 2a
III miejsce: Maria Orłowska - klasa 4b
III miejsce: Kajetan Krężelewski - klasa 4a

Wyróżnienia:
Oliwia Zamojska- klasa Ic
Paweł Soczewiński –klasa Ia
Piotr Wysocki - klasa 2 b
Michał Dzielski -klasa 2e
Bartosz Dutkiewicz - klasa 2e
Elżbieta Borkowska - klasa 3a
Natasza Nastarzewska - klasa 5a
Jakub Popek- klasa 5d
Bianka Barczyk-klasa 6f
Zdjęcia można podziwiać na gazetce szkolnej.

Kolejny konkurs, to plakat promujący szkolna bibliotekę.
I miejsce: Natasza Nastarzewska - klasa 5a
II miejsce: Jakub Popek- klasa 5d
III miejsce: Mari Orłowska- klasa 4b

W konkursie ortograficznym „Popraw dyktando” dla klas 2-3, 4-6, 7-8, który trwał w dniach 15-18 października wzięło udział 59 uczniów. Najwięcej błędów udało się poprawić niżej wymienionym uczniom:

Piotr Wysocki – klasa 2b
Natasza Nastarzewska- klasa 5a
Hubert Nykiel - klasa 6e
Amelia Boniecka - klasa 6b
Małgorzata Załuska- klasa 6b
Julia Bereza – klasa 6b
Alicja Modrzejewska – klasa 6b
Anna Dziemian - klasa 7a
Urszula Kuskowska- klasa 7a

Uczniowie Ci otrzymali dyplomy za udział w konkursie.
Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy!

Poza konkursami w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych bibliotekarki głośno czytały książki „Ostrożnie” G. Kasdepke oraz „Z Przygód Krasnala Hałabały” L. Krzemienieckiej. Odbiorcami bajek były dzieci ze świetlicy szkolnej, które po wysłuchaniu czytanych książek wykonywały przygotowane zadania.


Również w październiku odbył się Baśniowy Dzień z Andersenem oraz spotkanie autorskie z p. Izabelą Mańkowską autorką książek Ortograffiti z Bratkiem.

W czwartek 7 listopada odbyło się „Spotkanie podsumowujące obchody Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych” oraz wręczenie dyplomów i nagród.

Alina Betlejewska-Zielińska
Jolanta Łykowska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok