piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30

Baśniowy dzień w bibliotece szkolnej

21 października rozpoczął się Toruński Tydzień Świadomości Dysleksji.
W poniedziałek w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy BAŚNIOWY DZIEŃ Z ANDERSENEM. Klasy I i II słuchały baśni słynnego pisarza, brały udział w licznych konkursach, rozwiązywały zagadki i na podstawie fragmentów tekstu podawały znane im baśniowe tytuły.

Warsztaty dla rodziców z terapeutą pedagogicznym

W środę 23.X.2019 w sali zabaw spotkali się rodzice ze swoimi dziećmi i z p. Olgą, aby wspólnie bawić się poprzez ruch. Były igraszki na poduchach, tunel z rodziców , „pizza na plecach” czyli masażyki i duuużo śmiechu.

Konferencja metodyczna w Bibliotece Pedagogicznej „Podwójnie wyjątkowi –czytają”.

W czwartek w Bibliotece Pedagogicznej grupa nauczycieli z SP 24 oraz uczniowie z kl. III a uczestniczyli w Konferencji „Podwójnie wyjątkowi - czytają”, której współorganizatorem była p. Olga Tymińska. Uczniowie przeczytali bajkę napisaną wierszem rymowanym pt. „Czerwony Kapturek”. Uczniowie w podziękowaniu otrzymali dyplomy z rąk Wicekurator Kujawsko –Pomorskiego p. Marii Mazurkiewicz.
Jedną z prelegentek była p. Izabela Mańkowska, która jest współautorką Programu Edukacyjno-Terapeutycznego Ortograffiti. Wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie Bajki z Bratkiem, których to p. Iza wpisała dedykację.

Spotkanie autorskie w bibliotece szkolnej.

W piątek 25 października w bibliotece szkolnej odbyło spotkania z autorką książek Ortograffiti z Bratkiem p. Izabelą Mańkowską.Tego dnia autorka wraz z Bratkiem przeczytała dzieciom z klas I b oraz grupie dzieci z klasy III e i d, bajki terapeutyczne ze swojego zestawu. Opowiedziała również o ważnej roli Bratka jako pomocnika w niełatwej sztuce czytania i pisania.

Tego dnia Bratek obchodził swoje imieniny, dzieci złożyły mu życzenia a w ramach podziękowania otrzymały słodki poczęstunek.