Aktualności

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)


Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

 Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Baśniowy dzień w bibliotece szkolnej

21 października rozpoczął się Toruński Tydzień Świadomości Dysleksji.
W poniedziałek w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy BAŚNIOWY DZIEŃ Z ANDERSENEM. Klasy I i II słuchały baśni słynnego pisarza, brały udział w licznych konkursach, rozwiązywały zagadki i na podstawie fragmentów tekstu podawały znane im baśniowe tytuły.

Warsztaty dla rodziców z terapeutą pedagogicznym

W środę 23.X.2019 w sali zabaw spotkali się rodzice ze swoimi dziećmi i z p. Olgą, aby wspólnie bawić się poprzez ruch. Były igraszki na poduchach, tunel z rodziców , „pizza na plecach” czyli masażyki i duuużo śmiechu.

Konferencja metodyczna w Bibliotece Pedagogicznej „Podwójnie wyjątkowi –czytają”.

W czwartek w Bibliotece Pedagogicznej grupa nauczycieli z SP 24 oraz uczniowie z kl. III a uczestniczyli w Konferencji „Podwójnie wyjątkowi - czytają”, której współorganizatorem była p. Olga Tymińska. Uczniowie przeczytali bajkę napisaną wierszem rymowanym pt. „Czerwony Kapturek”. Uczniowie w podziękowaniu otrzymali dyplomy z rąk Wicekurator Kujawsko –Pomorskiego p. Marii Mazurkiewicz.
Jedną z prelegentek była p. Izabela Mańkowska, która jest współautorką Programu Edukacyjno-Terapeutycznego Ortograffiti. Wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie Bajki z Bratkiem, których to p. Iza wpisała dedykację.

Spotkanie autorskie w bibliotece szkolnej.

W piątek 25 października w bibliotece szkolnej odbyło spotkania z autorką książek Ortograffiti z Bratkiem p. Izabelą Mańkowską.Tego dnia autorka wraz z Bratkiem przeczytała dzieciom z klas I b oraz grupie dzieci z klasy III e i d, bajki terapeutyczne ze swojego zestawu. Opowiedziała również o ważnej roli Bratka jako pomocnika w niełatwej sztuce czytania i pisania.

Tego dnia Bratek obchodził swoje imieniny, dzieci złożyły mu życzenia a w ramach podziękowania otrzymały słodki poczęstunek.

 

 

 

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok