niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Po intensywnej wrześniowej dystrybucji podręczników nareszcie uczniowie mają możliwość aktywnego spędzania czasu bibliotece szkolnej. Oprócz czytania czy nauki, można też zagrać w gry planszowe.

Jak powszechnie wiadomo to świetna odskocznia od świata pełnego komputerów, telefonów komórkowych i telewizji oraz okazja do kreatywnego spędzania czasu. Dlatego na długich przerwach w naszej bibliotece szkolnej spotykają się miłośnicy gier planszowych. Spośród wielu gier największą popularnością cieszą się: Double, 5 sekund, Farmer, Jenga, Ego, Monopoly, Mistakos, Kalambury oraz szachy.

Uczniowie mają zapewnioną świetną zabawę i zdrową rywalizację, a przy okazji rozwijają umiejętność logicznego myślenia, przewidywania i planowania.

Ilość graczy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie zajmują miejsca siedzące, pufy a kiedy brakuje miejsc to również podłogę na wykładzinie.