piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30

Po intensywnej wrześniowej dystrybucji podręczników nareszcie uczniowie mają możliwość aktywnego spędzania czasu bibliotece szkolnej. Oprócz czytania czy nauki, można też zagrać w gry planszowe.

Jak powszechnie wiadomo to świetna odskocznia od świata pełnego komputerów, telefonów komórkowych i telewizji oraz okazja do kreatywnego spędzania czasu. Dlatego na długich przerwach w naszej bibliotece szkolnej spotykają się miłośnicy gier planszowych. Spośród wielu gier największą popularnością cieszą się: Double, 5 sekund, Farmer, Jenga, Ego, Monopoly, Mistakos, Kalambury oraz szachy.

Uczniowie mają zapewnioną świetną zabawę i zdrową rywalizację, a przy okazji rozwijają umiejętność logicznego myślenia, przewidywania i planowania.

Ilość graczy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie zajmują miejsca siedzące, pufy a kiedy brakuje miejsc to również podłogę na wykładzinie.