piątek, luty 14, 2020

WAŻNE INFORMACJE O REKRUTACJI

do klas pierwszych

i do klasy czwartej sportowej

znajdą Państwo w zakładce REKRUTACJA

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

Po intensywnej wrześniowej dystrybucji podręczników nareszcie uczniowie mają możliwość aktywnego spędzania czasu bibliotece szkolnej. Oprócz czytania czy nauki, można też zagrać w gry planszowe.

Jak powszechnie wiadomo to świetna odskocznia od świata pełnego komputerów, telefonów komórkowych i telewizji oraz okazja do kreatywnego spędzania czasu. Dlatego na długich przerwach w naszej bibliotece szkolnej spotykają się miłośnicy gier planszowych. Spośród wielu gier największą popularnością cieszą się: Double, 5 sekund, Farmer, Jenga, Ego, Monopoly, Mistakos, Kalambury oraz szachy.

Uczniowie mają zapewnioną świetną zabawę i zdrową rywalizację, a przy okazji rozwijają umiejętność logicznego myślenia, przewidywania i planowania.

Ilość graczy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie zajmują miejsca siedzące, pufy a kiedy brakuje miejsc to również podłogę na wykładzinie.