niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udział
w konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych w bibliotece szkolnej.

1. „Biblioteka- wizytówką szkoły”- konkurs dla klas IV-VIII na plakat promujący bibliotekę szkolna. Prace należy składać w bibliotece szkolnej do końca października. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na gazetkach szkolnych.

2. Konkurs fotograficzny w bibliotece szkolnej dla uczniów wszystkich klas:
„Czytam bo lubię” Wykonaj zdjęcie osoby czytającej książkę (lub swoje) w nietypowej pozie lub miejscu. Zdjęcie dostarcz do biblioteki szkolnej do końca października. Podaj imię, nazwisko i klasę. Rozstrzygnięcie konkursu w listopadzie.

3. Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” dla uczniów klas 2-3, 4-6, 7-8: Znajdź i popraw błędy w dyktandzie. Zgłoś się z czerwonym długopisem w dowolnym czasie w dniach 15.10-18.10 w godzinach pracy biblioteki.

4. "Czytanie na powitanie jesieni” - czytanie bajki Lucyny Krzemienieckiej „ Z Przygód Krasnala Hałabały”.

5. Jestem bezpieczny - głośne czytanie książki Grzegorza Kasdepke pt.: „Ostrożnie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcjach biblioteki

Jolanta Łykowska

Alina Betlejewska-Zielińska