Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udział
w konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych w bibliotece szkolnej.

1. „Biblioteka- wizytówką szkoły”- konkurs dla klas IV-VIII na plakat promujący bibliotekę szkolna. Prace należy składać w bibliotece szkolnej do końca października. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na gazetkach szkolnych.

2. Konkurs fotograficzny w bibliotece szkolnej dla uczniów wszystkich klas:
„Czytam bo lubię” Wykonaj zdjęcie osoby czytającej książkę (lub swoje) w nietypowej pozie lub miejscu. Zdjęcie dostarcz do biblioteki szkolnej do końca października. Podaj imię, nazwisko i klasę. Rozstrzygnięcie konkursu w listopadzie.

3. Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” dla uczniów klas 2-3, 4-6, 7-8: Znajdź i popraw błędy w dyktandzie. Zgłoś się z czerwonym długopisem w dowolnym czasie w dniach 15.10-18.10 w godzinach pracy biblioteki.

4. "Czytanie na powitanie jesieni” - czytanie bajki Lucyny Krzemienieckiej „ Z Przygód Krasnala Hałabały”.

5. Jestem bezpieczny - głośne czytanie książki Grzegorza Kasdepke pt.: „Ostrożnie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcjach biblioteki

Jolanta Łykowska

Alina Betlejewska-Zielińska