piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udział
w konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych w bibliotece szkolnej.

1. „Biblioteka- wizytówką szkoły”- konkurs dla klas IV-VIII na plakat promujący bibliotekę szkolna. Prace należy składać w bibliotece szkolnej do końca października. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na gazetkach szkolnych.

2. Konkurs fotograficzny w bibliotece szkolnej dla uczniów wszystkich klas:
„Czytam bo lubię” Wykonaj zdjęcie osoby czytającej książkę (lub swoje) w nietypowej pozie lub miejscu. Zdjęcie dostarcz do biblioteki szkolnej do końca października. Podaj imię, nazwisko i klasę. Rozstrzygnięcie konkursu w listopadzie.

3. Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” dla uczniów klas 2-3, 4-6, 7-8: Znajdź i popraw błędy w dyktandzie. Zgłoś się z czerwonym długopisem w dowolnym czasie w dniach 15.10-18.10 w godzinach pracy biblioteki.

4. "Czytanie na powitanie jesieni” - czytanie bajki Lucyny Krzemienieckiej „ Z Przygód Krasnala Hałabały”.

5. Jestem bezpieczny - głośne czytanie książki Grzegorza Kasdepke pt.: „Ostrożnie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcjach biblioteki

Jolanta Łykowska

Alina Betlejewska-Zielińska