piątek, luty 14, 2020

WAŻNE INFORMACJE O REKRUTACJI

do klas pierwszych

i do klasy czwartej sportowej

znajdą Państwo w zakładce REKRUTACJA

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych
serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udział
w konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych w bibliotece szkolnej.

1. „Biblioteka- wizytówką szkoły”- konkurs dla klas IV-VIII na plakat promujący bibliotekę szkolna. Prace należy składać w bibliotece szkolnej do końca października. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na gazetkach szkolnych.

2. Konkurs fotograficzny w bibliotece szkolnej dla uczniów wszystkich klas:
„Czytam bo lubię” Wykonaj zdjęcie osoby czytającej książkę (lub swoje) w nietypowej pozie lub miejscu. Zdjęcie dostarcz do biblioteki szkolnej do końca października. Podaj imię, nazwisko i klasę. Rozstrzygnięcie konkursu w listopadzie.

3. Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii” dla uczniów klas 2-3, 4-6, 7-8: Znajdź i popraw błędy w dyktandzie. Zgłoś się z czerwonym długopisem w dowolnym czasie w dniach 15.10-18.10 w godzinach pracy biblioteki.

4. "Czytanie na powitanie jesieni” - czytanie bajki Lucyny Krzemienieckiej „ Z Przygód Krasnala Hałabały”.

5. Jestem bezpieczny - głośne czytanie książki Grzegorza Kasdepke pt.: „Ostrożnie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcjach biblioteki

Jolanta Łykowska

Alina Betlejewska-Zielińska