facebook_page_plugin

piątek, luty 14, 2020

WAŻNE INFORMACJE O REKRUTACJI 

do klas pierwszych

i do klasy czwartej sportowej

znajdą Państwo w zakładce REKRUTACJA

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

...

Wyniki Wielkiej Ligi Czytelników etap szkolny

Gratulujemy zwycięzcom, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbędzie się 28 lutego.

Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli 80 punktów.

Gratulujemy wszystkim, którzy przystąpili do etapu szkolnego, zdobyli 6 sprawności i przystąpili do napisania testu z Pamiętnika Czarnego Noska.

Lp.

Numer 

czytelnika

Nazwisko, imię

Klasa

Liczba punktów

Zakwalifikowanie do etapu powiatowego

Klasy I-IV

1

36

Monika Gnatowska

4a

97

TAK, nagroda książkowa, dyplom zwycięzcy

2

32

Magdalena Gnatowska

2a

96

TAK, , nagroda książkowa, dyplom zwycięzcy

3

33

Artur Falenta

4a

95

TAK, nagroda książkowa, dyplom zwycięzcy

4

4

Nastka Balcerak

3b

93

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

5

2

Natasza Nastarzewska

4a

93

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

6

44

Tymon Ulatowski

2b

92

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

7

6

Maria Orłowska

3c

86

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

8

13

Wiktoria Tomaszewska

2a

86

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

9

30

Lena Świechowicz

2c

82

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

10

28

Elżbieta Czaczkowska

1a

81

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

11

5

Piotr Antczak

4a

80

nagroda książkowa, dyplom aktywnego czytelnika

12

16

Zofia Cesarz

4a

75

dyplom aktywnego czytelnika

13

26

Emilia Miszewska

4a

75

dyplom aktywnego czytelnika

14

29

Dominik Nykiel

4a

75

dyplom aktywnego czytelnika

15

27

Piotr Wysocki

1b

73

dyplom aktywnego czytelnika

16

11

Adam Brążkiewicz

4b

71

dyplom aktywnego czytelnika

17

39

Ksawery Skonieczny

2a

70

dyplom aktywnego czytelnika

18

24

Julia Bagińska

2c

65

dyplom aktywnego czytelnika

19

25

Szymon Chrobak

3c

64

dyplom aktywnego czytelnika

20

40

Adam Rykowski

2b

61

dyplom aktywnego czytelnika

21

31

Tomasz Jaremczuk

1b

52

dyplom aktywnego czytelnika

22

23

Jakub Gliwiński

2d

47

dyplom aktywnego czytelnika

23

17

Damian Pietruszyński

4a

44

dyplom aktywnego czytelnika

24

1

Łucja Wojtanis

2d

31

dyplom aktywnego czytelnika

25

3

Liliana Deperas

3b

 

dyplom aktywnego czytelnika

26

9

Urszula Brończyk

2a

 

dyplom czytelnika

27

10

Aleksandra Brończyk

2a

 

dyplom czytelnika

28

14

Julia Kaczmarek

3c

 

dyplom czytelnika

29

19

Julia Mazurkiewicz

1d

 

dyplom aktywnego czytelnika

30

42

Franciszek Maliszewski

2c

 

dyplom aktywnego czytelnika

31

43

Hanna Maliszewska

2c

 

dyplom aktywnego czytelnika

Klasy V-VIII

1

9

Gliwińska Maja

5f

68

dyplom aktywnego czytelnika

2

10

Borawski Stefan

5a

64

dyplom aktywnego czytelnika

Wszyscy uczestnicy otrzymają pochwałę w dzienniku elektronicznym.

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24