środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Wyniki konkursu literackiego pt. „Zima na ulicy Czereśniowej” na opowiadanie.

Miejsce 1
Iza Telus kl. IVa za opowiadanie „Sarenka”.

Miejsce 2
Olivia Bestry kl. IVd za opowiadanie „Mała Marysia w wielkim mieście”.
Małgosia Prewysz-Kwinto kl. IVa

Miejsce 3
Irmina Frączek z kl. IVa za opowiadanie „Dziewczynka z czerwoną kokardką”.
Emilia Miszewska z kl. IVa za opowiadanie „Wyprzedaż w sklepie Czereśniowym”

Wyróżnienie Monika Gnatowska z kl. IVa
Nagroda specjalna Rozalia Magdziarz za oryginalne ujęcie tematu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nagrody, dyplomy i pochwały w dzienniku elektronicznym (także dla uczniów nienagrodzonych) wpiszemy po Nowym Roku.