środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

13 grudnia w czwartek w bibliotece szkolnej odbędzie się MIĘDZYKLASOWY KONKURS LITERACKI dla klas 4 o godz. 12.45, klas 5 o godz. 13.50.
Zadanie konkursowe będzie polegało na wymyśleniu opowiadania, historyjki lub bajki do wylosowanych ilustracji z motywem zimowych lub świątecznym.
Ocenie będą podlegały: oryginalność fabuły, bogactwo słownictwa, poprawność językowa.
Chętnych i zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z biblioteką, ale jeśli ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili, też będzie przyjęty.