Aktualności

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)


Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

 Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Zawodniczka klubu Laguna 24 Toruń jednocześnie uczennica naszej szkoły- Jolanta Siódmiak, została powołana do Reprezentacji Kraju w Mistrzostwach Świata Juniorów w Finswimmingu we Włoszech. Pod opieką trenera Mateusza Michalskiego walczyła o najlepsze miejsca.

Najlepszym startem Jolanty Siódmiak był na 50 m pod wodą, w którym poprawiła swój rekord życiowy o ponad pół sekundy. Na tym samym dystansie zabrakło jej zaledwie 16 setnych do Rekordu Polski i 15 setnych do awansu do serii finałowej Mistrzostw Świata!! Pozostał mały niedosyt, ale ukończenie zawodów o randze światowej z 9 miejscem to ogromny sukces! Szczególnie gdy jest się najmłodszą zawodniczką i rywalizuje się z 2-3 lata starszymi pływaczkami. Gratulujemy sukcesów i życzymy równie dobrych wyników podczas kolejnych zawodów, w tym przyszłorocznych Mistrzostw Europy!

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok