wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Klub Sportowy LAGUNA 24 TORUŃ od lat popularyzuje w Toruniu pływanie w płetwach. Podczas Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach zorganizowanych w Gliwicach w dniach 5-6 czerwca, zawodnicy Laguny 24 Toruń zdobyli łącznie w kategoriach senior i junior 21 medali (8 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych). Stanowiło to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę trudności klubu w organizowaniu treningów w czasie trwania pandemii.
Na co dzień zawodnicy Laguny 24 Toruń trenują pod czujnym okiem trenera Mateusza Michalskiego na basenie Szkoły Podstawowej nr 24. Należy przy tym podkreślić, że wśród zdobywców medali są przede wszystkim uczniowie naszej szkoły: Olivia Bestry, Jolanta Siódmiak, Franciszek Smykowski, Hubert Rudnicki, Filip Król.