środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Klub Sportowy LAGUNA 24 TORUŃ od lat popularyzuje w Toruniu pływanie w płetwach. Podczas Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach zorganizowanych w Gliwicach w dniach 5-6 czerwca, zawodnicy Laguny 24 Toruń zdobyli łącznie w kategoriach senior i junior 21 medali (8 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych). Stanowiło to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę trudności klubu w organizowaniu treningów w czasie trwania pandemii.
Na co dzień zawodnicy Laguny 24 Toruń trenują pod czujnym okiem trenera Mateusza Michalskiego na basenie Szkoły Podstawowej nr 24. Należy przy tym podkreślić, że wśród zdobywców medali są przede wszystkim uczniowie naszej szkoły: Olivia Bestry, Jolanta Siódmiak, Franciszek Smykowski, Hubert Rudnicki, Filip Król.