Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Klub Sportowy LAGUNA 24 TORUŃ od lat popularyzuje w Toruniu pływanie w płetwach. Podczas Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach zorganizowanych w Gliwicach w dniach 5-6 czerwca, zawodnicy Laguny 24 Toruń zdobyli łącznie w kategoriach senior i junior 21 medali (8 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych). Stanowiło to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę trudności klubu w organizowaniu treningów w czasie trwania pandemii.
Na co dzień zawodnicy Laguny 24 Toruń trenują pod czujnym okiem trenera Mateusza Michalskiego na basenie Szkoły Podstawowej nr 24. Należy przy tym podkreślić, że wśród zdobywców medali są przede wszystkim uczniowie naszej szkoły: Olivia Bestry, Jolanta Siódmiak, Franciszek Smykowski, Hubert Rudnicki, Filip Król.