wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Zaprzyjaźniony ze szkołą Klub Sportowy Laguna 24 Toruń prezentował swoje umiejętności podczas „Drzwi Otwartych”  27 lutego 2020 roku. Zainteresowani rodzice i uczniowie mieli okazję zobaczyć trening pływacki z wykorzystaniem płetw mono i stereo.
Zawodnicy naszego klubu mogą poszczycić się licznymi medalami nie tylko na szczeblu krajowym, ale także w zawodach europejskich. Jedna z naszych zawodniczek kategorii D (12-13 lat) otrzymała w tym roku powołanie do Kadry Narodowej Juniorów.
Zachęcamy wszystkich chętnych kochających wodę do udziału w treningach!!!
Przed nami II Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w płetwach 14-15 marca 2020 w Chodzieży, skąd zapewne jak zawsze przywieziemy medale. Trzymajcie za nas kciuki!