wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

W dniach 13-14 maja nasi zawodnicy brali udział w III Rundzie Klubowego Pucharu Polski. Lagunę Toruń reprezentowało 29 sportowców. Z Władysławowa przywieźliśmy aż 48 indywidualnych medali! Kolejnych 8 medali nasi zawodnicy zdobyli w wyścigach sztafetowych (3 srebrne i 5 brązowych).
Dzięki takim wynikom zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji klubowej. Takie samo miejsce zajmujemy w rankingu Klubowego Pucharu Polski po III rundach – za drużyną Delfinka Chodzież, a przed klubem z Jastrzębia Zdroju.

Nasi multimedaliści to: Jolanta Siódmiak (3 złote, 1 srebrny), Agata Gronowska (3 złote,
1 brązowy), Karolina Szpejna (1 złoty, 3 srebrne), Judyta Krainska (1 srebrny, 2 brązowe),
Małgorzata Pokwicka (1 srebrny, 1 brązowy), Weronika Kozankiewicz (3 brązowe), Julia
Iwanowska (2 brązowe), Mikołaj Wiśniewski (2 złote, 2 srebrne), Jakub Paul (2 złote,
1 srebrny), Mateusz Michalski (1 złoty, 3 srebrne), Maksym Sadowski (1 złoty, 1 brązowy),
Daniel Mazurkiewicz (1 złoty, 1 brązowy), Szymon Siódmiak (3 srebrne, 1 brązowy), Filip
Orciuch (2 srebrne, 1 brązowy), Konrad Boldt (1 srebrny, 2 brązowe). Najlepszą zawodniczką
w kategorii E ponownie okazała się Jolanta Siódmiak.

Gratulujemy wszystkim nowych rekordów życiowych i zdobytych medali. Duże słowa uznania należą się także naszym debiutantom (Konradowi Boldtowi, Monice Kropidłowskiej, Filipowi Królowi i Franciszkowi Smykowskiemu). Należy dodać, że aż 2 wyniki Konrada liczyły się do punktacji klubowej w kategorii B chłopców.
Przed nami Mistrzostwa Polski. Najpierw grup E i D, które odbędą się w Chodzieży już 03-04 czerwca, a 2 tygodnie później w Gliwicach grup C, B i A. Trzymamy kciuki i czekamy na worek medali.
Kolejna runda Klubowego Pucharu Polski, której będziemy gospodarzami, rozegra się w
październiku. Liczymy na równie dobre, a nawet lepsze wyniki.