piątek, luty 14, 2020

WAŻNE INFORMACJE O REKRUTACJI

do klas pierwszych

i do klasy czwartej sportowej

znajdą Państwo w zakładce REKRUTACJA

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

W dniach 13-14 maja nasi zawodnicy brali udział w III Rundzie Klubowego Pucharu Polski. Lagunę Toruń reprezentowało 29 sportowców. Z Władysławowa przywieźliśmy aż 48 indywidualnych medali! Kolejnych 8 medali nasi zawodnicy zdobyli w wyścigach sztafetowych (3 srebrne i 5 brązowych).
Dzięki takim wynikom zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji klubowej. Takie samo miejsce zajmujemy w rankingu Klubowego Pucharu Polski po III rundach – za drużyną Delfinka Chodzież, a przed klubem z Jastrzębia Zdroju.

Nasi multimedaliści to: Jolanta Siódmiak (3 złote, 1 srebrny), Agata Gronowska (3 złote,
1 brązowy), Karolina Szpejna (1 złoty, 3 srebrne), Judyta Krainska (1 srebrny, 2 brązowe),
Małgorzata Pokwicka (1 srebrny, 1 brązowy), Weronika Kozankiewicz (3 brązowe), Julia
Iwanowska (2 brązowe), Mikołaj Wiśniewski (2 złote, 2 srebrne), Jakub Paul (2 złote,
1 srebrny), Mateusz Michalski (1 złoty, 3 srebrne), Maksym Sadowski (1 złoty, 1 brązowy),
Daniel Mazurkiewicz (1 złoty, 1 brązowy), Szymon Siódmiak (3 srebrne, 1 brązowy), Filip
Orciuch (2 srebrne, 1 brązowy), Konrad Boldt (1 srebrny, 2 brązowe). Najlepszą zawodniczką
w kategorii E ponownie okazała się Jolanta Siódmiak.

Gratulujemy wszystkim nowych rekordów życiowych i zdobytych medali. Duże słowa uznania należą się także naszym debiutantom (Konradowi Boldtowi, Monice Kropidłowskiej, Filipowi Królowi i Franciszkowi Smykowskiemu). Należy dodać, że aż 2 wyniki Konrada liczyły się do punktacji klubowej w kategorii B chłopców.
Przed nami Mistrzostwa Polski. Najpierw grup E i D, które odbędą się w Chodzieży już 03-04 czerwca, a 2 tygodnie później w Gliwicach grup C, B i A. Trzymamy kciuki i czekamy na worek medali.
Kolejna runda Klubowego Pucharu Polski, której będziemy gospodarzami, rozegra się w
październiku. Liczymy na równie dobre, a nawet lepsze wyniki.