Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Nasi chłopcy bez straty punktu pokonali wszystkie toruńskie szkoły. Do finał zakwalifikowały się 4 drużyny SP24, SP8, SP10 oraz SP34.
Wyniki finału: SP24 - SP34 4:0, SP24 - SP10 4:1, SP24 - SP 8 3:1

Skład drużyny: Mey Oliwier 8E, Klockowski Jakub 8E, Marciniak Stanisław 8E, Nykiel Hubert 8E, Grabowski Ksawery 8E, Jankowski Konrad 8E, Adamowicz Tymoteusz 8C, Mycio Aleksander 8C, Kostrzewski Michał 8A, Archacki Alan 8A. Wszelaki Grzegorz 7E.
Do sukcesu przyłożyli się także: Pawłowski Sebastian 8E, Kasprzykiewicz Hubert 8A, Radtke Wojciech 8A.