Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Dnia 24.11.2018 roku nasza drużyna składająca się głównie z chłopów z klas piłkarskich wygrała X edycję Halowego Turnieju Cuiavia Cup w Aleksandowie Kujawskim. Chłopcy pozostawili za sobą 11 drużyn. W swojej grupie pokonali KS Królewskich Płock oraz LZS Mustang Ostaszewo Wynikiem 3:0. Dzięki zwycięstwom awansowali do Ligi Mistrzów (czyli 4 drużyn, które wyszły z pierwszych miejsc). Pierwszy mecz zremisowali z drużyną z Grudziądza 0:0, w następnym meczu wygrali z GKS Orzeł Zbiczno 2:1. Ostatni mecz po koncertowej grze wygrali z Orłem Służewo 4:0.
Siedem punktów, które zdobyli w rozgrywkach finałowych zapewniły chłopcom I miejsce. Na uwagę zasługuje także wyróżnienie dla naszego zawodnika Jakuba Klockowskiego, który został MVP turnieju i Oliwiera Mey, który w całym turnieju wyciągał piłkę z bramki tylko jeden raz.

Brawo chłopcy!