środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Dnia 5-6 października chłopcy z klas piłkarskich z naszej szkoły wyjechali na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta Zabrza na mecz Górnika z Lechem Poznań. Mieli też możliwość rozegrania meczy sparingowych z drużynami z Akademii Górnika Zabrze. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Chłopcy z klasy 4 i 5 rocznika 2008 wygrali 5:4 a nasi chłopcy z klas 5 rocznika 2007 wygrali 3:1. Były to bardzo wyrównane mecze, które przyniosły kolejne doświadczenie zbierane przez naszych podopiecznych. Idziemy do przodu. Brawo chłopcy!!!. Dziękujemy Prezesowi KS Gwiazda Toruń za duże wsparcie finansowe oraz Przewodniczącemu Rady Miasta Zabrza za udostępnienie nam bardzo dobrych warunków noclegowo - żywieniowych za niewielką kwotę. Dziękujemy także za darmowe bilety na mecz.

Zapraszamy do Galerii na fotoreportaż.