środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Obóz piłkarski w Więcborku.

Już niedługo wyjeżdżamy na obóz.
Wyjazd 18 sierpnia, powrót 25 sierpnia.
Adres: Ośrodek Wczasowy Tęcza, ul. Sportowa 4, 89-410 Więcbork.
Wyjazd 18.08.2018, godz. 10.00, SP 24 (ul. Ogrodowa).

Zgłoszenie nr 33304/KUJ/2018-L zostało zatwierdzone w kuratorium.

Wpłaty na obóz:
Pierwsza rata (potwierdzająca uczestnictwo) do 15 lipca, druga rata do 15 sierpnia (razem 720 zł)
Pieniądze prosimy wpłacać na konto klubu z dopiskiem:
„Obóz Piłkarski, Toruń, nazwisko”

Co zabrać: Bielizna, spodenki, koszulki (w tym treningowa Gwiazdy), getry, dres, ciepła bluza, ochraniacze, buty sportowe, klapki, strój kąpielowy, żel, kurtka przeciwdeszczowa, czapeczka z daszkiem, środek na komary i kleszcze, przybory toaletowe.

Z zaopatrzeniem finansowym proszę nie przesadzać, ponieważ wszystko jest opłacone.
Ewentualnie na terenie obiektu znajduje się bar, do którego chłopcy uczęszczają na lody itp.
Na obóz nie zabieramy drogich przedmiotów.
Z telefonów dzieci będą mogły korzystać w wyznaczonych godzinach.