wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Konsultacje od 25.05.2020 r.

Na konsultacje przychodzą tylko uczniowie, którzy wcześniej poinformowali o tym nauczycieli.

Należy skontaktować się z nauczycielem najpóźniej do godz. 15:30 poprzedniego dnia.

Każdy uczeń, który przyjdzie na konsultacje jest zobowiązany do zapoznania się oraz przestrzegania Procedury bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu, w okresie pandemii koronawirusa, w tym do przyniesienia na konsultacje zgody na pomiar temperatury ciała.

1. HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA KLAS VIII 25-29.05.2020r.
  2. HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA KLAS I-VIII 1-7.06.2020r.
  3. Warunki i zasady prowadzenia konsultacji w Szkole Podstawowej nr 24 w Toruniu od dnia 25. do 7 czerwca 2020r.