facebook_page_plugin

wtorek, czerwiec 04, 2019

Zakończenie roku szkolnegośroda 19.06.2019

sala gimnastyczna

godz. 8.00 -10.30 - klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej

godz.11.00 - klasy III szkoły podstawowej

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

 

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

  1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Halowe Mistrzostwa Torunia
Dominika Krzyżykowska 8d - II miejsce w biegu na 60 m
Emilia Maruszak 8d - II miejsce w skoku w wzwyż

 

Laura Waćkowska 3d 
I miejsce w skoku w dal
I miejsce w biegu na 60 m

Mistrzostwo Torunmia w mini-koszykówce 2006 i młodsi
Skład: J.Kierzkowski - 6e, F. Toczko - 6e, M. Tomaszewski - 6e, T. Przeżdziecki - 7e, A. Siwa - 5a, W. Radke - 5a, S. Borawski - 5a, A, Mycio - 5c, T. Adamowicz - 5c, K. Hudyk, M. Piotrowski - 5c A. Bąk - 5d

II miejsce w indywidualno - drużynowych przełajowych mistrzostwach Torunia
skład: E. Borkowska, D. Krzyżykowska, J. Karpińska, K. Darmofalska (8d), M. Skolołowska (8b)



 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24