facebook_page_plugin

czwartek, wrzesień 19, 2019

Terminarz konkursów

organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

w roku szkolnym 2019/2020 - pobierz

 

Regulaminy ogólny i szczegółowy znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

 

wtorek, wrzesień 17, 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów "Prymus Pomorza i Kujaw".

Uczestnikami projektu mogą zostać uczniowie klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej, liceum, technikum lub szkoły branżowej, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych. Stypendia przyznawane będą tym uczniom, którzy spełnią następujące kryteria:

- otrzymali w poprzednim roku szkolnym promocję do następnej klasy bądź świadectwo ukończenia szkoły;
- uzyskali jedno z osiągnięć w konkursach lub olimpiadach określonych w załącznik nr 1 lub w załączniku nr 2 do regulaminu w jednym z dwóch poprzednich lat szkolnych,
- uzyskali w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne,
- uzyskali co najmniej dobrą ocenę z zachowania.

Nabór zakończony zostanie 30 września 2019 r.

Regulamin przyznawania stypendium oraz informacje na stronie internetowej https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Prymus Pomorza i Kujaw lub tutaj.

Informacji udzielają:

Maria Bartkowska
tel. 668 507 768
e-mail: m.bartkowska@kujawsko-pomorskie.pl

Jolanta Mrówczyńska
tel. 883 326 609
e-mail: j.mrowczynska@kujawsko-pomorskie.pl

Piotr Nadolny
tel. 668 506 961
e-mail: p.nadolny@kujawsko-pomorskie.pl

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Pojawiły się 2 skrzynki na listy na papierze - miejce - przy dyżurce (główne wejście do szkoły), pierwsze piętro przy sali 13 a .

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Zasady korzystania ze skrzynki:

  1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

W miniony piętek reprezentacja szkoły zdobyła brązowe medale Mistrzostw Torunia w trójboju lekkoatletycznym.

Gratulujemy !!!!

Halowe Mistrzostwa Torunia
Dominika Krzyżykowska 8d - II miejsce w biegu na 60 m
Emilia Maruszak 8d - II miejsce w skoku w wzwyż

Dziewczynki z naszej szkoły zdobyły II miejsce w Mistrzostwach Torunia w Koszykówce dziewcząt.

Drużyna w składzie: Oliwia Targońska, Marta Grzelak, Martyna Krajczewska, Laura Gałaj, Magda Urbańska, Zosia Olszewska, Agnieszka Pastewska, Kaja Martyna, Marta Skonieczna, Anastazja Lisewska, Jola Siódmiak.

Brawo dziewczyny!!!

Finały Czwartków LA 2005 i młodszych
3 miejsce w biegu na 600 m Dominika Krzyżkowska
3 miejsce w skoku w dal Milena Jankowska
3 miejsce w rzucie piłeczką palantową Oliwia Targońska
3 miejsce w rzucie piłeczką palantową Kaja Martyna
2 miejsce w rzucie piłeczką palantową Zuzanna Kucharzewska

Wizyta dzieci SP w Szczecinku. Zwiedzanie miasta i mecze koszykówki

Toruńska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

- pomoc przy organizacji imprezy E. Borowska, T. Ott, K. Darmofalska, M. Skonieczna, M. Krajczewska

 Gość specjalny Przemysław Karnowski - obecny reprezentant Polski  i absolwent naszej szkoły

Zajęcia usprawniające z elementami koszykówki dla dzieci klas trzecich.

Środa 16.15 - 17.05 na małej sali gimnastycznej.

Prowadząca p. Małgorzata Szymkiewicz - Słońska

Zapraszamy.

SP 24  zajęła 3 miejsce w mini koszykówce dziewcząt w mistrzostwach Torunia

Skład: Z. Kucharzewska 6e, M. Grzelak 6E, O. Targońska 6e, M. Jankowska 6e, M. Krajczewska 4e,

J. Leśny 7b, J. Laskowska 6c, J. Kraińska 5a, L .Gałaj 5c, D. Krzyżykowska 7d, A. Pawlikowska 5e

Skład drużyny: Lewandowski Szymon 7d, Chłopik Igor 6e, Cesarz Dominik 7a, Przezdziecki Tymon 6e, Kierzkowski Jakub 5e, Tomaszewski Maciej 6e, Gałaj Kamil 6e, Gruszczyński Jakub 6e, Bratkowski Krzysztof 6c, Sochan Martin 6e, Kalinowski Rafał 6e, Słowiński Nataniel 6e

Do sukcesu przyczynili się także nieobecni na zdjęciu: Wiertel Adam 6e, Krauze Igor 6e, Breitenbach Jakub 6e

SP 24 Wicemistrzem Mityngu Halowego Toruńskiej Ligi Lekkoatletycznej!!!

Do Finału zakwalifikowało się 25 chłopców z naszej szkoły, w tym ośmiu w dwóch konkurencjach. Rywalizacja między szkołami o podium trwała do ostatniej konkurencji czyli wyścigu sztafet 2x200 m, w której to chłopcy w składzie: Gruszczyński Jakub, Milewicz Mateusz, Woźniewski Jakub oraz Samuel Janczak wygrali 3 serię biegów, a w ogólnej klasyfikacji zajęli 2 miejsce. Na wyróżnienie zasługuje także nasz najlepszy skoczek w dal Pawłowski Szymon oraz w rzucający piłką lekarską Golik Łukasz.

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24