facebook_page_plugin
poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Szkolni mistrzowie w tenisie stołowym wywalczyli w Kołaczkowie k. Żnina wicemistrzostwo w Igrzyskach Dzieci w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
W rywalizacji startowali tenisiści z Sępólna Krajeńskiego (I miejsce), Karnikowa (III miejsce) i Chełmna (IV miejsce).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów następcom Andrzeja Grubby.

Mistrzowski skład naszej drużyny: Miłoszowi Rękas, Maciejowi Rękas, Julian Korzus. Jesteśmy z Was dumni!

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym (Miłosz Rękas, Maciej Rękas, Julian Korzus) w cuglach uzyskała awans do ostatniego etapu rozgrywek na poziomie szkolnym - wojewódzkiego finału w ramach IMS. Finał już w najbliższy wtorek tj. 12 lutego w Kołaczkowie k. Żnina. Czekamy na dobre wieści.

16 stycznia 2020 w Chełmnie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci. Nasza szkolna reprezentacja w składzie: Julian Korzus, Maciej Rękas, Miłosz Rękas zdobyła pierwsze miejsce i awans do kolejnego etapu, czyli półfinału mistrzostw woj. kujawsko - pomorskiego. Gratulujemy i liczymy na finał. Brawo!!!

Chłopcy SP 24 Wicemistrzami Torunia w Piłce Siatkowej!!!

Skład drużyny: Mey Oliwier, Marciniak Stanisław, Klockowski Jakub, Pawłowski Sebastian, Olszewski Jan, Jankowski Konrad, Dąbrosz Szymon, Nykiel Hubert, Kasprzykiewicz Hubert, Tomaszewski Wiktor.

Trener: Adam Marciniak

Dziewczyny z SP 24 najlepsze w Toruniu w Futsalu!!! (halowej odmianie piłki nożnej)

Eliminacje nasze zawodniczki przeszły bez porażki strzelając 23 bramki tracąc tylko 1. W półfinale pokonały SP 31 6:0 a w Finale zwyciężyły z SP 34 4:0

Nasza uczennica Marta Grzelak została niekwestionowaną Królową Strzelców.

Dziewczyny awansowały do Finału Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych!

Skład drużyny: Jola Siódmiak, Laura Gałaj, Oliwia Targońska, Anchelina Kholodon, Marta Grzelak, Ola Pietrzak, Magda Urbańska, Roksana Kalinowska.

Nasi uczniowie klas 3-6 wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. W drużynie grali zawodnicy klas hokejowych.

Skład drużyny:
Hubert Niedlich, Artur Fraszko, Marceli Giminski, Igor Zolnowski, Antoni Lipiński, Marek Kurlit, Kornel Stalmierski, Olivier Lazovic, Ksawery Sakerski, Nikodem Kaczyński.

Trener: Sławomir Szachniewicz

Chłopcy SP 24 Mistrzami Torunia w Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej!!!

Wyniki meczy finałowych:

SP24 – SP3 5:0
SP24 – SP8 17:1
SP24 – SP15 5:3

Skład drużyny: Mey Oliwier, Marciniak Stanisław, Klockowski Jakub, Pomaskow Stanisław, Pawłowski Sebastian,  Olszewski Jan, Jankowski Konrad, Staruch Wiktor, Adamowicz Tymoteusz, Radtke Wojciech.

W dniu 8.11.2019 w Mistrzostwach Torunia w biegach przełajowych reprezentacja szkoły w składzie Piotr Kwapień, Miłosz Maciejewski, Antoni Kaczmarek, Krzysztof Bratkowski, Kamil Gałaj, Jakub Mackiewicz i Jakub Chmielewski zajęła drużynowo III miejsce.

Kamil Gałaj został również Indywidualnym Mistrzem Torunia w biegach przełajowych.

SP 24 Mistrzem Torunia w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2019/2020!

Skład drużyny: Nykiel Hubert, Pawłowski Sebastian, Klockowski Jakub, Olszewski Jan, Wszelaki Grzegorz, Żołnowski Igor.

Opiekun: Adam Marciniak

Po ciężkich bojach chłopacy z 24 wywalczyli brązowe medale.

Zwyciężyła ekipa z SP nr 3, z którą długo prowadziliśmy by w końcówce stracić prowadzenie - wynik 4:5, z drugą drużyną - SP 18, było "boleśniej" 5:12, w ostatnim meczu zwycięstwo 5:4 nad ekipą SP 32 i brązowy medal. Brawo chłopacy, swoją postawą uczyniliście (po wcześniejszym sukcesie dziewczyn), z 24 hegemona w piłce ręcznej.

Opiekun: Tomasz Lubaszewski

Waleczne i sympatyczne dziewczyny z 24 zdobyły złote medale w piłce ręcznej.
Mamy Mistrzostwo Torunia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gratulacje i wyrazy podziwu za sportową walkę i pokonanie w finale SP nr 15 6:4, SP nr 9 9:3, SP nr 8 6:6 + rzuty karne 1:0.