poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Szkolni mistrzowie w tenisie stołowym wywalczyli w Kołaczkowie k. Żnina wicemistrzostwo w Igrzyskach Dzieci w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
W rywalizacji startowali tenisiści z Sępólna Krajeńskiego (I miejsce), Karnikowa (III miejsce) i Chełmna (IV miejsce).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów następcom Andrzeja Grubby.

Mistrzowski skład naszej drużyny: Miłoszowi Rękas, Maciejowi Rękas, Julian Korzus. Jesteśmy z Was dumni!

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym (Miłosz Rękas, Maciej Rękas, Julian Korzus) w cuglach uzyskała awans do ostatniego etapu rozgrywek na poziomie szkolnym - wojewódzkiego finału w ramach IMS. Finał już w najbliższy wtorek tj. 12 lutego w Kołaczkowie k. Żnina. Czekamy na dobre wieści.

16 stycznia 2020 w Chełmnie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci. Nasza szkolna reprezentacja w składzie: Julian Korzus, Maciej Rękas, Miłosz Rękas zdobyła pierwsze miejsce i awans do kolejnego etapu, czyli półfinału mistrzostw woj. kujawsko - pomorskiego. Gratulujemy i liczymy na finał. Brawo!!!

Chłopcy SP 24 Wicemistrzami Torunia w Piłce Siatkowej!!!

Skład drużyny: Mey Oliwier, Marciniak Stanisław, Klockowski Jakub, Pawłowski Sebastian, Olszewski Jan, Jankowski Konrad, Dąbrosz Szymon, Nykiel Hubert, Kasprzykiewicz Hubert, Tomaszewski Wiktor.

Trener: Adam Marciniak

Dziewczyny z SP 24 najlepsze w Toruniu w Futsalu!!! (halowej odmianie piłki nożnej)

Eliminacje nasze zawodniczki przeszły bez porażki strzelając 23 bramki tracąc tylko 1. W półfinale pokonały SP 31 6:0 a w Finale zwyciężyły z SP 34 4:0

Nasza uczennica Marta Grzelak została niekwestionowaną Królową Strzelców.

Dziewczyny awansowały do Finału Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych!

Skład drużyny: Jola Siódmiak, Laura Gałaj, Oliwia Targońska, Anchelina Kholodon, Marta Grzelak, Ola Pietrzak, Magda Urbańska, Roksana Kalinowska.

Trener: Adam Marciniak

Nasi uczniowie klas 3-6 wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. W drużynie grali zawodnicy klas hokejowych.

Skład drużyny:
Hubert Niedlich, Artur Fraszko, Marceli Giminski, Igor Zolnowski, Antoni Lipiński, Marek Kurlit, Kornel Stalmierski, Olivier Lazovic, Ksawery Sakerski, Nikodem Kaczyński.

Trener: Sławomir Szachniewicz

Chłopcy SP 24 Mistrzami Torunia w Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej!!!

Wyniki meczy finałowych:

SP24 – SP3 5:0
SP24 – SP8 17:1
SP24 – SP15 5:3

Skład drużyny: Mey Oliwier, Marciniak Stanisław, Klockowski Jakub, Pomaskow Stanisław, Pawłowski Sebastian,  Olszewski Jan, Jankowski Konrad, Staruch Wiktor, Adamowicz Tymoteusz, Radtke Wojciech.

Trener: Adam Marciniak

W dniu 8.11.2019 w Mistrzostwach Torunia w biegach przełajowych reprezentacja szkoły w składzie Piotr Kwapień, Miłosz Maciejewski, Antoni Kaczmarek, Krzysztof Bratkowski, Kamil Gałaj, Jakub Mackiewicz i Jakub Chmielewski zajęła drużynowo III miejsce.

Kamil Gałaj został również Indywidualnym Mistrzem Torunia w biegach przełajowych.

SP 24 Mistrzem Torunia w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2019/2020!

Skład drużyny: Nykiel Hubert, Pawłowski Sebastian, Klockowski Jakub, Olszewski Jan, Wszelaki Grzegorz, Żołnowski Igor.

Opiekun: Adam Marciniak

Po ciężkich bojach chłopacy z 24 wywalczyli brązowe medale.

Zwyciężyła ekipa z SP nr 3, z którą długo prowadziliśmy by w końcówce stracić prowadzenie - wynik 4:5, z drugą drużyną - SP 18, było "boleśniej" 5:12, w ostatnim meczu zwycięstwo 5:4 nad ekipą SP 32 i brązowy medal. Brawo chłopacy, swoją postawą uczyniliście (po wcześniejszym sukcesie dziewczyn), z 24 hegemona w piłce ręcznej.

Graliśmy w składzie ...
1. Jan Iwicki
2. Fiodor Łupanow
3. Maksymilian Masłowski
4. Samuel Janczak
5. Łukasz Golik
6. Igor Kosakowski
7. Jakub Szczepankiewicz
8. Rafał Kalinowski
9. Jakub Motylewski
10. Tomasz Kuciński
11. Milewicz Mateusz
12. Kamil Gałaj

Opiekun: Tomasz Lubaszewski

Waleczne i sympatyczne dziewczyny z 24 zdobyły złote medale w piłce ręcznej.
Mamy Mistrzostwo Torunia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gratulacje i wyrazy podziwu za sportową walkę i pokonanie w finale SP nr 15 6:4, SP nr 9 9:3, SP nr 8 6:6 + rzuty karne 1:0.

Gratki dziewczyny!

Skład drużyny: